Moters diena – Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago Gimnazijoje

Kovo 8 diena švenčiama visame pasaulyje, tądien visas dėmesys ir meilė skiriama moterims, juk tai Tarptautinė moters diena. Žinoma, ši šventė neaplenkia ir mūsų mokyklos.

Kasmet daugeliui vyrų iškyla tas pats klausimas, kaip šį kartą nustebinti moteris. Tokios pat mintys kirbėjo ir mūsų mokyklos mokinių tarybos vaikinų galvose, kaipgi šįkart nustebinti mylimas mokytojas – vienas svarbiausių moterų jų gyvenime.

Nuo pat ankstyvo ryto mokykloje tvyrojo šventinė nuotaika – fojė skambėjo gyva muzika, mokytojų laukė žydinčios gėlės ir, žinoma, nuoširdžiausi sveikinimai. Ne vienai mokytojai tai buvo netikėta staigmena – puiki dienos pradžia ir geros nuotaikos užtaisas visam savaitgaliui.

Tad dar kartą norime nuoširdžiai pasveikinti visas Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos moteris, linkime Jums niekuomet neprarasti savojo žavesio ir nepamiršti gražiausios puošmenos – šypsenos.

Laura Čiginskaitė, mokinių tarybos narė,

III f klasės mokinė, žurnalistų būrelio narė