Sveikiname Rugilę!

Kovo 15-16 dienomis Lietuvos Edukologijos Universitete vyko 16-osios Lietuvos filosofijos olimpiados II etapas. Jame dalyvavo 35 geriausiai įvertinti mokiniai iš visos šalies, tarp jų ir dvi mūsų gimnazijos ketvirtokės Rugilė Bražinskaitė ir Viltė Januškevičiūtė. Profesorė Jūratė Baranova pabrėžė, kad jos manymu, čia susirinko patys intelektualiausi Lietuvos mokiniai. Gimnazistai rašė filosofinę esė, vėliau klausė filosofinių filmų interpretacijos. Kitą dieną paaiškėjo, kad Rugilė Bražinskaitė iškovojo bronzos medalį ir turi galimybę atstovauti savo šaliai trečiajame tarptautiniame etape Danijoje. Dėkojame etikos mokytojai Meilei Platūkienei už pagalbą besiruošiant bei linkime Rugilei sėkmės analizuojant filosofinius tekstus anglų kalba!