Į gimnaziją grįžta – kitOKios pamOKos

Į Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnaziją grįžta tai, ką mokiniai jau pažįsta – kitOKios pamOKos ir ilgųjų pertraukų koncertai. Prieš metus gimnazijoje lankėsi, muzikavo grupė KIROV iš Sankt – Peterburgo (Rusija), dar anksčiau viešėjo baltarusiai YELLOW BRICK ROAD, italai THE TROUBLE HEADS, TOP44, lietuvaičiai JAM-JAM, Šarūnas Mačiulis, Liudas Ramanauskas.

Paskutinė roko „invazija” A. Ramanausko – Vanago gimnazijoje vyko prieš metus. Per šį laiką kitose Alytaus gimnazijose lankėsi danai CAVIO, TWIRLY MIST, italai ECHOTIME, GENGIS KHAN, vengrai CORRODAL, TORN FROM EARTH.

Balandžio 16 d., antradienį, pažintį su pasaulio kultūromis plečianti dovana „vanagiukams” – roko atlikėjų iš Norvegijos – grupių DYST ir VOID OF SENSE vizitas. Svečiai muzikuos ilgųjų pertraukų metu, o po koncertų įsijungs į ugdymo procesą ir neformalias kitOKias pamOKas surengs muzikos bei geografijos temomis.

Po pamokų besidomintieji roko ir kita originalių žanrų muzika kviečiami susitikti įrašų studijoje. Alytaus miesto teatre veikiančioje profesionalioje 3A studijoje svečiai iš Norvegijos pristatys savo kuriamos muzikos virtuvę. Atviros roko sesijos vieta – studija miesto teatre (Rotušės a. 2;   http://www.3astudija.lt/ ), pradžia – 17 valanda.