Susitikimas su ,,Baltic Aviation Academy’’ atstovais

DSC_3998

Balandžio 29 dieną gimnazijos muziejuje vyko susitikimas su „Baltic Aviation Academy“ atstovais. Į susitikimą buvo pakviesti tie, kurie domisi aviacija, piloto specialybe ir skrydžių valdymo studijomis. Aviacijos mokymų centro atstovės kalbėjo apie analogų Lietuvoje neturinčią studijų programą -„Aviacijos vadybą“, atveriančią duris į perspektyvios ir sėkmingos karjeros galimybes sparčiai besivystančiame aviacijos sektoriuje.

Bendradarbiaujant su Kazimiero Simonavičiaus Universitetu „Baltic Aviation Academy“ suteikia galimybę „Aviacijos vadybos“ studentams per 3.5 m. studijų laikotarpį įgyti piloto mėgėjo arba komercinės aviacijos piloto licenciją kartu su aviacijos vadybos bakalauro laipsniu ir sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje. Kai kurie gimnazistai po susitikimo asmeniškai domėjosi iškilusiais klausimais.

DSC_3995