Diena be automobilio

IMG_3196Dviratis – vis populiarėjanti transporto priemonė visame pasaulyje. O ar populiari ji tarp mūsų gimnazistų?

Šiemet orui pakoregavus mūsų planus „Dieną be automobilio“ minėjome rugsėjo 23 d. Tąryt laukėme gimnazistų, atvykstančių į mokyklą dviračiu. Nuo pat ryto danguje besitelkiantys debesys vertė nerimauti, ar aktyviai nusiteikę mokiniai nebus išgąsdinti ir pasirinks „sausesnę“ transporto priemonę atvykti į mokyklą. Visas baimes išsklaidė pirmieji taku atriedantys dviračiai. Gaila, jog dalis gimnazistų išsigando permainingo Lietuvos oro, tačiau dalyvavusieji parodė, jog visgi tokios akcijos reikalingos, ir tik patvirtino teiginį, jog nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga.

Dėkojame dalyvavusiems ir sveikiname I d klasę, kuri tapo nugalėtoja ir laimėjo atšvaitus.

Laura Čiginskaitė,
mokinių tarybos narė,