Chemikai pasitinka Kalėdas

Kalėdos – linksma, spalvinga metų šventė, kurios metu medžiai, namai, ir pati Kalėdų eglutė puošiama žaislais, papuošalais, mirksinčiomis šviesomis ir kitomis įmantrybėmis. Jaunieji gimnazijos chemikai chemijos kabinete papuošė net dvi eglutes. Viena – kūrinys iš laboratorinių priemonių. Tai III-IV klasių chemijos būrelio gimnazistų darbas.

I klasės gimnazistai gyvą eglės šaką papuošė pačių pagamintais žaisliukais: užaugintais kristalais, modeliais. I – II klasių chemijos būrelio nariai stebuklingai piešė be dažų ir teptuko. Savo kūrinius su komentarais pristato II aukšto stende.

Jaunieji mokyklos chemikai visai gimnazijos bendruomenei linki nuotaikingų švenčių, truputį magijos, truputį paslapties ir daug geros nuotaikos.