Baltarusių gimnazistų viešnagė mūsų gimnazijoje

Gruodžio mėnesį mūsų gimnazijoje lankėsi bendro projekto partneriai, Gardino (Baltarusija) gimnazijos Nr. 2 mokinių ir mokytojų delegacija. Mūsų I-II klasių gimnazistai kartu su svečiais dalyvavo bendroje konferencijoje „Sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“.

Dalyviai išgirdo pranešimus „Asmenybės gyvenimo stilius“, Sveikos gyvensenos ugdymas biologijos pamokose“, „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas Lietuvoje ir mūsų gimnazijoje“, „Pasaulinio olimpinio judėjimo raida“.

Svečiai lankėsi gimnazijos muziejuje, kur susipažino su mūsų gimnazijos istorija bei apžiūrėjo parodą, skirtą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo 25-mečiui, apžiūrėjo mūsų gimnaziją.

Po pietų projekto dalyviai susitiko sporto aikštelėje: merginos išbandė jėgas tinklinio varžybose, vaikinai – futbolo varžybose. Tinklinio varžybas laimėjo Gardino gimnazistės, o futbolo varžybose stipresni buvo mūsų gimnazistai. Taigi, niekam neteko liūdėti – ir baltarusiai ir lietuvaičiai šventė pergales. Visos komandos gavo gražuoles taures, visi projekto dalyviai – dalyvių sertifikatus.
Išsiskirdami vieni kitiems sakėme „Iki pasimatymo“ Gardine arba Alytuje.