LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Vasario 16 – oji – iškili data lietuvių tautai, menanti sunkiai atgautą laisvę. Mus visus jungia bendra istorija, bendros tradicinės vertybės. Prasmingi darbai, meilė ir pagarba tėvynei bei žmogui stiprins Lietuvą.
Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos mokiniai dalyvavo Šv. Mišiose Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčioje, eisenoje ir Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime Laisvės Angelo
aikštėje bei teatrinėje kompozicijoje pagal Justino Marcinkevičiaus dramą ,,Katedra.“

Šventiniame renginyje dalyvavo Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos gimnazistai :
A. Žuravliovas (I e), A. Kryžiokas (I c), M. Plerpa (I c), T. Blažauskaitė (II d), K. Geležauskaitė (II d), K. Linkutė (II d), B. Mankevičiūtė (II d), I. Matulevičiūtė (II d), J. Paušaitė (II d), G. Račkytė (II d), K. Tamulionytė (II d), T. Gustaitis (II d), R. Janickas (II d), E. Zemenskas (II d), S. Kasiulionis (IV k), I. Ambrasūnas (IV k).

 Rasa Venslavavičienė