ADOLFO RAMANAUSKO-VANAGO GIMNAZIJOS ŠAULIŲ AUKSINIAI ŠŪVIAI!

Alytuje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio šaudymo finalinės varžybos. Mūsų gimnazijos šaulių komanda, laimėjusi Alytaus  mieste ir tarpzoninėse varžybose, puikiai atstovavo Alytaus miestui ir finalinėse varžybose. Į Alytaus SRC šaudyklą susirinko komandos,  tarpzoninių varžybų nugalėtojos: Šiaulių Juliaus Janonio, Kauno „Rasos“, Kauno r. Raudondvario, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijų ir Vilniaus r. Zujūnų vidurinės mokyklos komandos. Kadangi komandos buvo visos pajėgios nugalėti, varžybos vyko atkakliai ir įtemptai. Mūsų gimnazijos komandai sekėsi geriausiai ir ji tapo 2014 metų LIETUVOS MOKINŲ OLIMPINIO FESTIVALIO ŠAUDYMO VARŽYBŲ ŠAUTUVO RUNGTIES NUGALĖTOJA!

Sveikiname šaulius, pasiekusius auksinę pergalę! Mūsų gimnazijos komanda pirmą kartą tampa Lietuvos čempione! Štai jie –  mūsų šauniausieji!

Greta Tamašauskaitė III d

Gabrielė Rankytė II d

Sonata Stundžytė II e

Evaldas Senavaitis IV c

Arnas Kisielius IV f

Marius Vailionis I c