Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos IV olimpinės žaidynės

Apsiniaukusią, tačiau šiltą birželio 2-ąją dieną mokiniai nuo ankstaus ryto rinkosi į miesto stadioną, kuriame greitai turėjo prasidėti mūsų gimnazijos olimpinės žaidynės.

Pirmiausia išsirikiavome, o paskui visi kartu, su mokyklos šokėjomis priešakyje, iškilmingai ėjome į stadioną. Žiūrovai ir sirgaliai užėmė vietas tribūnose, o dalyviai ėjo garbės ratą aplink stadioną. Tuomet mokyklos direktorius Virginijus Skroblas pasveikino visus susirinkusius ir palinkėjo sėkmės, teisėjų atstovai davė priesaiką kompetentingai vertinti ir nieko nepraleisti, o sportininkų atstovai pasižadėjo sąžiningai dalyvauti visose rungtyse. Pasigrožėjome mokyklos šokėjų ir jų vadovės Neringos Vekeriotaitės sukurtais šokiais, o po to geriausi mokyklos sportininkai iškėlė olimpines vėliavas ir buvo duota pradžia žaidynėms.

Pirmoji rungtis buvo 60 m bėgimas, kuriame varžėsi I-III klasių mokiniai, rungtis buvo išskirstyta į vaikinų ir merginų. Taip pat tuo pačiu metu galima buvo stebėti ,,Šokliojo atleto” ir ,,Mesk toliau, mesk tiksliau” rungtis. Jose teisėjavo informacinių technologijų mokytojas Tomas Balynas ir technologijų mokytojas Mindaugas Ribinskas.
Pasibaigus pavienėms rungtims vyko virvės traukimo varžytuvės, jose dalyvavo I-ųjų klasių mokiniai. Šioje rungtyje geriausiai sekėsi I d klasei, kuri visus nugalėjusi, iškovojo I-ąją vietą. II vietą užėmė I e klasė, o III-ąją – I c klasė.

Paskutinė olimpinių žaidynių rungtis – vienos olimpinės mylios (1988 m) bėgimas. Šioje rungtyje pasiryžo dalyvauti 22 gimnazijos mokiniai, iš jų taip pat buvo išrinkti nugalėtojai:
Mokytojui Jonui Baltrušaičiui paskelbus žaidynių pabaigą, visi sportininkai buvo pakviesti apdovanojimams. Nugalėtojai gavo medalius, magnetukus su sporto logotipu, kurį sukūrė abiturientė Gabija Labutytė bei žurnalus. Visus dalyvius apdovanojo buvęs Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos mokinys, Atlantos olimpinių žaidynių bronzos laimėtojas Tomas Pačėsas.

Olimpiados medaliai buvo nupirkti už laimėto respublikinio projekto „Olimpinę ugnelę į kiekvieno širdelę“ lėšas.

Po šventės dalyviai ir sirgaliai, pasisėmę gerų emocijų bei puikiai pasportavę, paliko stadioną, kuriame vėl susitiks po dviejų metų, kai vyks V-osios gimnazijos olimpinės žaidynės.

Kornelija Babaičenko, I c klasė

MOKYKLOS OLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ NUGALĖTOJAI IR PRIZININKAI

UntitledUntitled2

MOKYKLOS OLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ NUGALĖTOJAI IR PRIZININKAI