Olimpinė diena Vilniuje

Nuo 1948 m. minima pasaulinė sporto šventė, kuri jau 25-ąjį kartą lietuvius kviečia pasisemti naujų žinių, išbandyti sporto rungtis ir dar nepatirtas pramogas.

Šių metų šventės devizas „Kiekviena diena – kaip olimpinės žaidynės“.

Gražų šeštadienio rytą rinkomės prie gimnazijos ir kartu su Šv. Benedikto gimnazijos, Panemunės, Šaltinių pagrindinių mokyklų mokinais vykome į Vilnių į Lietuvos mokinių olimpinio uždarymo šventę. Jos metu mūsų gimnazijos šaulių komandai buvo įteikta nugalėtojų taurė. Mūsų gimnazijos sporto istorijoje tai pirmasis kartas, kai mes laimėjome olimpiniame mokinių festivalyje  sporto šakoje pirmąją vietą! Tai mums buvo dviguba šventė. Geras oras, graži parodomoji meninės ir aerobinės gimnastikos programa, olimpinės ugnies įžiebimo ceremonija, kėlė nuotaiką mūsų jauniesiems sportininkams Gretai Tamašauskaitei IIId kl. ir Arnui  Kisieliui IV f kl., mokytojams Irmai Čeplinskienei ir Jonui Baltrušaičiui. Gretai dar pavyko įsiamžinti su Olimpine čempione Daina Gudzinevičiūte, dabartine Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente.

Pakylėti šaulių pergalės, su gera nuotaika grįžome į Alytų.

Sportiškos vasaros mokytojams ir mokiniams!

Jonas Baltrušaitis, kūno kultūros mokytojas