Iškilmingai atidarytas modernus sporto aikštynas

Rugsėjo 16 d. visa Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos bendruomenė kartu  su gausiu svečių būriu iškilminga eisena pradėjo gimnazijos atnaujinto sporto aikštyno atidarymą. Renginį vedė buvęs mokyklos auklėtinis, radijo stoties „FM99“ direktorius Liudas Ramanauskas.

Šia proga gimnazijai sveikinimo laišką atsiuntė Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius: „Turite vieną geriausių šalyje mokyklinių muziejų. Dabar turėsite ir vieną geriausių sporto aikštynų“, – akcentavo ministras pirmininkas. Sveikinimo žodžius tarė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė, partizanas Juozas Jakavonis, Adolfo Ramanausko-Vanago dukra Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė, Gardino miesto savivaldybės atstovė Tatjana Žiško. LTOK viceprezidentas Bronislovas Vasiliauskas gimnazijos direktoriui Virginijui Skroblui perdavė LTOK Padėkos raštą už nuopelnus sporto plėtrai ir olimpizmui, taip pat padovanojo sportinio inventoriaus – kamuolių. Simbolinį aikštyno raktą įteikė objekto rangovės UAB „Parama“ generalinis direktorius Gintaras Kostiukevičius.  Gimnazijos direktorius Virginijus Skroblas dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šio modernaus sporto aikštyno renovacijos.

Renginio metu koncertavo mūsų gimnazijos mokiniai, Didžiosios kunigaikštienės Birutės Ulonų bataliono karinis orkestras, šoko Alemanos šokėjos.

Alytaus dekanato dekanui Arūnui Užupiui pašventinus sporto kompleksą, šventinę atidarymo juostą perkirpo garbingi svečiai, į dangų pakilo šimtai balionų. Vienas geriausių ne tik Alytuje, bet ir Lietuvoje sporto aikštynas pritaikytas įvairioms sporto šakoms. Vietoje senų sporto įrenginių čia buvo sumontuoti nauji šiuolaikiški, renovuota futbolo aikštelė, padengta specialia dirbtine danga. Įrengta universali tinklinio, krepšinio ir badmintono aikštelė su daugiau kaip 100 vietų žiūrovų tribūnomis, suoliukais. Sumontuoti vėliavų stovai. Visa aikštyno teritorija aptverta. Šį projektą kuravo gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Aleksandras Kirilovas.

Pirmieji aikštyno dangą simboliniu įvarčiu išbandė vicemerė N. Makštutienė ir gimnazijos direktorius V. Skroblas. Po to į aikštyną išbėgo jaunieji sportininkai. Gimnazijos vaikinai futbolo aikštelėje sužaidė draugiškas rungtynes su partneriais iš Gardino gimnazijos Nr.2, o  merginos susitiko tinklinio aikštelėje. Pergales šventė mūsų gimnazistai.

Gimnazistams norisi palinkėti svečių žodžiais: sportas ugdo charakterį, formuoja supratimą, kad norint kažką laimėti, – reikia daug ir kryptingai dirbti. Sportuokite, siekite savo tikslų. Tegul jus persekioja sėkmė, o ne traumos.

Loreta Mazėtytė, IT mokytoja metodininkė

 

https://www.youtube.com/watch?v=K9c2_sjTuZE

https://www.youtube.com/watch?v=vFbRBkd_PbI&feature=youtu.be