Šventėme maironiečių draugijos 25-metį

Gimnazijos maironiečių būrelio nariai drauge su vadove Janina Zeleniene spalio 28 d. svečiavosi Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje, kur buvo švenčiamas maironiečių draugijos 25-metis. Ne tik klausėmės, ką įdomaus yra  nuveikę kitų respublikos mokyklų maironiečiai, ne tik džiaugėmės bendraamžių talentais, bet ir patys dalyvavome programoje-deklamavome, dainavome. Prie Maironio paminklo iškilmingai eilėraštį ,,Miškas ūžia“ deklamavo maironietis  Antanas Dambrauskas. Taip pat  jis drauge su Martynu Labuku buvo apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą dainuojamosios poezijos šventėje Kauno ,,Saulės“ gimnazijoje. Džiaugiamės, kad šventės metu  mūsų būrelio veikla buvo gerai įvertinta- gavome Švietimo ir Mokslo ministerijos atminimo dovaną-fotoaparatą.

Maironietė  Sandra Aleksiūnaitė