Jaunųjų matematikų laimėjimai

2014 m. gruodžio 6 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko Alytaus apskrities XVIII jaunųjų matematikų komandinė olimpiada mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti ir kūrybinių darbų konkursas.

Kūrybinių darbų konkurse II vietą laimėjo II a klasės mokinės Amita Kajokaitė, Justina Čiupailaitė ir Rugilė Berlickaitė, kurios pristatė kūrybinį darbą „Erdvės geometrija kitaip“ (mokytojai Laimutė Gečaitė ir Tomas Balynas).

Kaip ir praėjusiais metais, olimpiadoje mūsų gimnazijai atstovavo dvi gimnazistų komandos. Šiais metais prizininkais tapo tik pirmosios komandos mokiniai–abiturientai Tomas Eidukevičius, Ervinas Urbonas, Saulius Skliutas, Edvinas Jarmalavičius ir Tautrimas Marčiulionis. Jie užėmė garbingą II vietą (iš 11 komandų). Mokinius rengė mokytojos Ina Nakvosienė, Elvyra Jakučionytė ir Asta Grimalauskienė. Antroji komanda liko ketvirta, nuo trečiosios vietos atsilikusi tik 2 taškais. Komandos nariai: Aurelija Baliukynaitė , IV k, Inga Gražulytė, III e, Mindaugas Mažeika, IV b, Ignas Turčinas, IV k ir Karolis Raštikis, III a (mokytojos Ina Nakvosienė, Elvyra Jakučionytė, Nijolė Bazevičienė ir Laimutė Gečaitė).

Nuoširdžiai sveikiname prizininkus ir dalyvius.

Asta Grimalauskienė, matematikos mokytoja metodininkė