Akimirkos iš Vasario 16-osios minėjimo

Tėvyne, tu gražiausias
                                                                                                                                         Pasaulyje altorius

Vasario 13 d. mūsų gimnazijoje gražiausios dainos ir žodžiai buvo skirti Tėvynei. Minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ne tik istorinę praeitį prisiminėme, ne tik Lietuvos gamtą apdainavome, bet ir parodėme, kokia graži yra dzūkų tarmė. Juk meilė Tėvynei prasideda nuo motinos lopšinės, nuo namų slenksčio, nuo gimtosios tarmės. Vasario 16-oji gaivina tautos atmintį. Protėvių meilė Lietuvai ir jų politinė drąsa įkvepia mus mylėti ir puoselėti savo šalį. Savo valstybę kiekvienas kuriame kasdien uoliai mokydamiesi, dirbdami jos labui.

Gabrielė Fišerytė, I f klasė