Puiki nuotaika lydėjo „LTeam“ olimpiniame žiemos festivalyje Druskininkuose

Kol nemaža dalis alytiškių šurmuliavo Užgavėnių šventėse šaukdamiesi pavasario, keliolika mokinių iš Adolfo Ramanausko-Vanago ir Šv. Benedikto gimnazijų mėgavosi žiemiškais malonumais, pirmą kartą dalyvaudami „LTeam“ olimpiniame žiemos festivalyje Druskininkuose. Lietuvos Tautinio Olimpinio komiteto vadovė Daina Gudzinevičiūtė šį žiemos olimpinį festivalį pavadino pačia šauniausia žiemos švente. „Judėkime, džiaukimės žiema, sportuokime ir gyvenimas atrodys daug gražesnis“- ragino D. Gudzinevičiūtė.

Lietuvos mokinių žaidynių kalnų slidinėjimo ir snieglenčių varžybose varžėsi 128 sportininkai iš  įvairių Lietuvos gimnazijų ir mokyklų. Puikiai iš alytiškių pasirodė Šv. Benedikto mokinys Tomas Vilpišauskas ir Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos abiturientė Kotryna Seliutaitė. Abu tapo prizininkais snieglenčių sporte: Tomas – pirmas, Kotryna – antra. Puikiai Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai atstovavo Marius Šalna, Lukas Blauzdziūnas, Augustas Severinas, Deimantas Nevulis (kalnų slidės) ir Dovilė Makselytė (orientavimosi sportas).

Sportininkus  apdovanojo LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė ir  Druskininkų meras R. Malinauskas.

Puikiai aktyviai pailsėję, su dovanomis grįžome į Alytų.

Jonas Baltrušaitis