Gimnazistai – akcijos „Lietuvai ir man“ dalyviai

Kovo 4 d. Nacionalinėje dailės galerijoje Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai, lydimi technologijų  mokytojų  Danutės Račkauskienės ir Snieguolės Valentukonienės, kartu su miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniais ir Vyriausybės atstovais rišo trispalves draugystės apyrankes. Mūsų gimnazijos mokiniai  Gediminaičių stulpus papuošė 800 draugystės apyrankių.

„Nepaprastai džiaugiuosi šia moksleivių ir studentų iniciatyva, kuri ne tik puoselėja meilę mūsų šaliai, bet ir vienija visą tautą. Linkiu Jums visados išlikti savo valstybės patriotais, o geromis idėjomis užkrėsti vis daugiau piliečių“, – sakė premjeras Algirdas Butkevičius.

Pilietinę akciją, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti, inicijavo keturios jaunimo organizacijos – Lietuvos moksleivių sąjunga, Mokinių parlamentas, Lietuvos studentų sąjunga ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Akcijos globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Diana Daugininkaitė, II e klasės mokinė