Transliacija internetu, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms

Kovo 13 d. gimnazijos mokiniai prisijungė prie virtualios nacionalinio saugumo pamokos, kurią organizavo Švietimo ir mokslo ministerija su Krašto apsaugos ministerija. Gausus abiturientų būrys domėjosi tema. Nacionalinio saugumo klausimas ypač aktualus nepriklausomybės  25-metį švenčiančiai  Lietuvai, kai netoli valstybės sienų vyksta karo veiksmai. Politinės situacijos pokyčiai išprovokavo šauktinių kariuomenės atnaujinimą.  Tai aktualu ir mūsų abiturientams, todėl mokiniai laukė komentarų šia tema.  Nacionalinio saugumo pamoka – aktuali mūsų mokiniams, tačiau tenka apgailestauti, jog transliacijos metu buvo prastas garsas, vaizdas – trūkinėjantis. Viliamės, kad sekanti ciklo pamoka bus kokybiškesnė.

Rita  Beau, pavaduotoja ugdymui