Linksmosios estafetės

Antradienį mokyklos kiemelyje vyko visos gimnazijos mankšta „Patyčioms Ne, o sportui Taip“ , kuriai neliko nė vieno abejingo, išties buvo labai smagu. O trečiadienį sporto salėje I ir II klasių  gimnazistų komandos dalyvavo sporto varžybose, kur kiekviena komanda stengėsi pasirodyti kuo vikriau ir greičiau. Estafetės buvo skirtos veiksmo savaitei BE PATYČIŲ, todėl visų klasių mokiniai varžydamiesi tarpusavyje buvo draugiški ir tolerantiški, jei kam ir nesisekė, tai nesišaipė, o kaip tik drąsino ir palaikė. Šios draugiškos varžybos – tai teigiamų emocijų renginys, kuriame  netrūko azarto, jaunatviškos energijos ir emocijų. Dėkojame kūno kultūros mokytojams Irmai Čeplinskienei ir Svajūnui Žvinakiui, kurie trečiadienio popietę buvo su mumis ir padėjo organizuoti šias smagias estafetes.

Miglė Chazbijavičiūtė, I c klasės mokinė