„Stabdyk elektronines patyčias“

Mūsų gimnazija dalyvavo veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ“ rengtame moksleivių filmų konkurse „Stabdyk elektronines patyčias“, kurį organizavo „Vaikų linija“ bei IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“. Gimnazistai sukūrė filmuką „Geras žodis“, kuris respublikiniame konkurse užėmė II-ąją vietą. Atsiimti apdovanojimo vykome į Vilnių, „Multikino“ kino teatrą. Renginio metu buvo apdovanotos penkios mokyklos, sukūrusios geriausius filmukus „Stabdyk elektronines patyčias“ tematika. Nugalėtojų pasveikinti atvyko Švedijos Karalystės ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin, Norvegijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje  Leif Arne Ulland, Lietuvos laidų vedėja, žurnalistė, kulinarinių knygų autorė Beata Čičkauskaitė-Nicholson. Po svečių sveikinimo žodžio vyko filmo ,,Niekieno vaikas“ peržiūra.

 

 IIId klasės mokinė Laura Kaškonaitė