Dainuojamosios poezijos konkurse

Balandžio 18 dieną Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijoje įvyko Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos respublikinis turas.

Dvi talentingos mūsų gimnazistės, IV k klasės mokinės Aurelija Baliukynaitė  ir Edita Žėkaitė  (mokytoja Irena Muzikevičienė), įveikę regioninę atranką,  buvo išrinktos rungtis su kuriančiais ir dainuojančiais talentais iš visos Lietuvos.

Šiame respublikiniame konkurse merginos iškovojo I laipsnio diplomą duetų kategorijoje. Komisija, susidedanti iš aktoriaus ir dainininko Gedimino Storpirščio , Vytauto Kernagio (jaunesniojo) ir dainuojamosios poezijos atlikėjo Domanto Razausko, ne tik vertino jaunuosius kūrėjus ir atlikėjus, bet ir davė daug naudingų patarimų.

Džiaugiamės šiuo dideliu įvertinimu, be to,  prizai tikrai vertingi: galimybė įrašyti atliktus kūrinius Vilniuje profesionalioje įrašų studijoje ir dalyvauti Žagarės muzikos festivalyje svečių-atlikėjų teisėmis.

dainuojamosiso poezijos konkurse