Pagerbti šimtukus gavę abiturientai

Liepos 16 d. Alytaus miesto teatre buvo pagerbti abiturientai, brandos egzaminų gavę šimto balų įvertinimus, jų tėveliai, mokytojai ir gimnazijų vadovai. Abiturientus sveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Julius Sabatauskas, mero pavaduotoja Valė Gibienė, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Česlova Mocevičienė.

Šiemet pasiektas šimtukų rekordas – šimtukais įvertinti 49 Alytaus abiturientai, kai kurie iš jų įvertinti dviem šimtukais – iš viso 60 šimtukų. Džiaugiamės kad daugiausia šimtukininkų – net 22 iš 49 – turi Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija. Šie 22 abiturientai gavo 29 šimtukus! Net septyni mūsų gimnazijos abiturientai iš vienuolikos Alytaus mieste gavo po du aukščiausius įvertinimus.
Mūsų gimnazijos abiturientų, gavusių šimtukus ir jų mokytojų sąrašą galite pamatyti čia:

Brandos egzaminų sesijai pasibaigus