BIBLIONEF dovana gimnazijai

2015 m. liepos 2 d. Prancūzų institute Vilniuje įvyko prancūziškų knygų perdavimas Lietuvos mokykloms. Knygos užsakytos pagal bendrą didelės apimties dotacijų projektą, kurį vykdė Asociacija BIBLIONEF (nevyriausybinė organizacija, įkurta Prancūzijoje ir pripažinta tokių tarptautinių organizacijų, kaip UNESCO, UNICEF bei Europos Komisijos. Šios asociacijos pagrindinis tikslas padėti vaikams ir paaugliams per knygą pažinti pasaulį), Prancūzijos Kultūros ir komunikacijos ministerija ir Prancūzijos ambasados Lietuvoje Bendradarbiavimo ir kultūros skyrius.

Į oficialų knygų perdavimą atvyko Dominique Pace, Asociacijos Biblionef generalinė direktorė, kuri pasidžiaugė  mokyklų atstovų gausa ir padėkojo, kad Lietuvoje mokoma(si) prancūzų kalbos nors ir turint mažai priemonių, bet su didele motyvacija.

Mūsų gimnazija, dalyvaujanti EMILE projekte ir vykdanti integruotą dalykų ir prancūzų kalbos mokymą, gavo 50 įvairių žaidimų, knygų, žodynų, kurie gražiai įsikūrė bibliotekoje.

Gražios ir naudingos knygos jau džiugina mūsų gimnazistus. Jos tikrai prisidės prie geresnio prancūzų kalbos išmokimo.