Tarptautinis krepšinio turnyras

Lapkričio 27 dieną jau aštuonioliktus metus iš eilės Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vyko Tomo Pačėso taurės tarptautinis vaikinų krepšinio turnyras. Šiais metais jame dalyvavo keturios komandos: Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos vaikinai, Suvalkų technikos mokyklos Nr. 5, Vilniaus Žemynos gimnazijos bei Punsko Kovo 11-osios lietuvių licėjaus sportininkai. Varžybos tęsėsi net penkias valandas. Salėje gerą nuotaiką palaikė „ŠaulėGym” šokėjos. Ir krepšininkai, ir jų treneriai labai stengėsi, kad komandos pasiektų kuo geresnių rezultatų. „Vaikinai tobulina įgūdžius, mokosi perprasti savo varžovus“, – teigia šių rungtynių organizatorius, kūno kultūros mokytojas Jonas Baltrušaitis. Po įtemptų varžybų komandos buvo apdovanotos taurėmis bei medaliais. Buvo pagerbti ir aktyviausi, daugiausiai taškų pelnę žaidėjai. Pirmąją vietą šiemet iškovojo Vilniaus Žemynos gimnazijos krepšininkai. Antrąją vietą laimėjo Suvalkų technikos mokyklos sportininkai. Trečiąją vietą pelnė Punsko Kovo 11-osios lietuvių licėjaus komanda. Salės šeimininkams Vanagams atiteko ketvirtoji vieta.

Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos projekto „Olimpinė karta”, remiamo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, prizais. Taip pat turnyro organizatoriai yra dėkingi šio turnyro rėmėjams: Tomui Pačėsui ir SK „Dzūkija“.

Miglė Urbanavičiūtė, I C klasės mokinė