Tiriamojo darbo sėkmės istorija

Gruodžio 8 dieną, klasės valandėlės metu, gimnazijos bibliotekoje vyko I a ir II a klasių mokinių susitikimas. Jo metu aptarėme tiriamųjų darbų tikslus ir metodiką.
Iš pradžių stebėjome vyresniųjų mokinių parengtas skaidres, gavome naudingų patarimų. Vėliau vartėme jų tiriamųjų darbų popierinius variantus. II A klasės mokiniai diskutavo su pirmokais ir stengėsi pasidalinti asmenine patirtimi.
Diskutuodami iškėlėme svarbią tiriamųjų darbų vertinimo problemą. Pastebėjome, kad humanitarinių mokslų tiriamieji darbai buvo įvertinti žemesniu pažymiu, nes, komisijos nuomone, jų turinyje trūko tyrimo.
Ši valandėlė išties buvo naudinga gimnazijos pirmokams. Pasisėmėme motyvacijos ir buvome paskatinti dirbti.

I a klasės mokinė Gabija Vitkauskaitė

a klases