„LTeam” festivalyje Druskininkuose

Nors vasaris pašykštėjo sniego, vasario 6 d. Druskininkų „Snow Arenoje“ įvyko trečiasis „LTeam“ olimpinis žiemos festivalis. Antrą kartą šiame festivalyje dalyvavo  pakiliai ir sportiškai nusiteikę mūsų gimnazijos žiemos sporto šakų entuziastai.

Festivalio metu vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalai, kuriuose dalyvavo daugiau nei trys šimtai mokinių iš 15 Lietuvos miestų. Žaidynių finaluose dalyvavo ir jaunieji olimpiečiai, kurie Lietuvai atstovaus jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse Lilehameryje (Norvegija). Tad mūsų gimnazistai: Matas Vadišius, III f,  Ugnė Kerševičiūtė, IV a, Rokas Kantaravičus, III a, Domininkas Sarpalius, IV a, Augustas Berzkalns, IV d, Rokas Guzevičius, III f, varžėsi su jais kalnų slidinėjimo ir snieglenčių rungtyse. Nors prizininkais netapome, pasirodėme šauniai. Olimpinė dvasia buvo juntama visur. Kiekvienas „LTeam“ žiemos olimpinio festivalio dalyvis patyrė daugybę smagių akimirkų.

Kūno kultūros mokytoja Irma Čeplinskienė