Velykinė popietė Alytaus vaikų globos namuose

Artėjant pačiai gražiausiai pavasario šventei Šv. Velykoms, mūsų gimnazijos maironiečiai kovo 15 d. aplankė vaikučius, gyvenančius Alytaus vaikų globos namuose. Čia susitikome su pradinių klasių mokinukais. Vėliau susirinkę salėje kalbėjome apie šventes. Pradinukai papasakojo, kaip visai neseniai šventė Užgavėnes -žaidė įvairiausius žaidimus, vijo žiemą iš kiemo ir, be abejonės, degino Morę. Paskui visi drauge kalbėjomės apie artėjančias Velykas, pasekėme vaikams pasaką „Kodėl marginame kiaušinius“, o jie padeklamavo įvairiausių eilėraščių. Kad artimiau susipažintume, žaidėme linksmus žaidimus, ne tik mes vaikus mokėme žaisti  , bet ir jie mus išmokė naujo velykinio žaidimo.  Susitikimo pabaigoje vaikams dovanojome velykines dovanėles. Mažieji  buvo be galo laimingi ir dėkingi, kad juos aplankėme. O mums širdyje liko geri jausmai, nes tokios išvykos visuomet praturtina dvasią.

Maironietė Erika Bačinskaitė