Matematikos komandinėje olimpiadoje gimnazistus lydėjo sėkmė

Š. m. kovo 15 dieną Putinų gimnazijoje vyko Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 9 (I) klasių mokinių komandinė matematikos olimpiada. Komandinėje matematikos olimpiadoje dalyvavo 9 Alytaus miesto mokyklų komandos.

Daug šaunių matematikų susirinko Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje. Olimpiadoje dalyvavo dvi mūsų mokyklos komandos, kurios užėmė I ir III vietas.

Sveikiname Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos II komandos narius, I a klasės mokinius, užėmusius I vietą: Eriką Kriščiūnaitę, Domą Sakavičių, Matą Padegimą, Žilviną Rakauską, Žaimantą Krupavičių ir jų mokytoją Laimutę Gečaitę.

Sveikiname Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos I komandos narius, užėmusius III vietą: Andrių Kazlauską, I b klasės mokinį, Deimantą Eidukevičių, I b klasės mokinį, Karolį Stankų, I b klasės mokinį, Gretą Gataveckaitę, I e klasės mokinę, Kernį Miklušį, I e klasės mokinį, bei jų mokytojas Julę Buškevičienę ir Iną Nakvosienę.