Apdovanoti foto konkurso „Sustabdyta sporto akimirka“ laimėtojai

Balandžio – gegužės mėnesiais gimnazijoje vyko integruotas dailės ir informacinių technologijų projektas „Sustabdyta sporto akimirka“. Dailės ir IT pamokose mokiniai gilinosi į fotografavimo, nuotraukų  redagavimo subtilybes. Po to visiems gimnazistams  buvo paskelbtas fotografijų konkursas „Sustabdyta sporto akimirka“, kurio tikslas  ugdyti mokinių kūrybiškumą ir skleisti olimpines vertybes. Birželio mėnesį  buvo apdovanoti konkurso laimėtojai, kuriais tapo… tik merginos. Nors fotografijų atsiuntė ir vaikinai, tačiau merginos buvo aktyvesnės. I vietą laimėjo Gustė Berankytė, III a klasės mokinė, II vietą – Inga Gražulytė, IV e klasės mokinė, III vietą – Karolina Čaplikaitė, IV g klasės mokinė. Paskatinamieji prizai buvo įteikti Dominykai Fedaravičiūtei, I d klasės mokinei ir Julijai Stanionytei, I c klasės mokinei.

Dėkojame visiems dalyviams, atsiuntusiems fotografijas ir linkime kūrybinės sėkmės ateityje. Visos penkios merginos buvo apdovanotos gimnazijos ir projekto „Olimpinė karta“ prizais.

Loreta Mazėtytė ir Dalia Adukevičienė