Sveikiname

Aurimą Alesių, IV e klasės mokinį, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mes kūrybingi ir išmanūs“ II etape (11-12 klasių konstrukcinių medžiagų grupė) užėmusį I vietą (mokytojas Mindaugas Ribinskas).

Moniką Žilinskaitę, II f klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mes kūrybingi ir išmanūs“ II etape (9-10 klasių tekstilės grupė) užėmusią II vietą (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).­

Pauliną Turauskaitę, III c klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mes kūrybingi ir išmanūs“ II etape (11-12 klasių tekstilės grupė) užėmusią II vietą (mokytoja Danutė Račkauskienė).

Dianą Daugininkaitę, IV e klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mes kūrybingi ir išmanūs“ II etape (11-12 klasių mitybos grupė) užėmusią II vietą (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Gabrielę Ručinskaitę, III a klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mes kūrybingi ir išmanūs“ II etape (11-12 klasių mitybos grupė) užėmusią III vietą (mokytoja Danutė Račkauskienė).