Gimnazijos krepšininkai rungėsi su Velso aštuoniolikmečių rinktine

Pirmą kartą mūsų gimnazijoje viešėjo Velso krepšininkai. Jie visą savaitę treniravosi gimnazijos sporto salėje, o baigdami viešnagę mūsų mieste sužaidė keletą draugiškų susitikimų. Vienas iš jų – rungtynės su mūsų gimnazijos krepšininkais. Susitikimas buvo oficialus, skambėjo Velso ir Lietuvos himnai, šoko žavingos „Šaulė gym“ merginos. Sportininkai apsikeitė dovanėlėmis.

Velso aštuoniolikmečių rinktinė dideliu meistriškumu nepasižymi, todėl mūsiškiai nuo pat pradžių kibo jiems į atlapus – palaikomi savų sirgalių ilgai priešinosi ne kokiai mokyklos komandai, o Velso aštuoniolikmečių rinktinei. Tiesa, mūsų gimnazijos rinktinėje žaidė ir informacinių technologijų mokytojas Tomas Balynas.

Visos rungtynės vyko taškas į tašką, tik ketvirtame kėlinyje „Vanagams“ pritrūko jėgų – rungtynes 73–66 laimėjo Velso U-18 rinktinė. Gimnazijos krepšininkams buvo smagu žaisti su tokio lygio  kitos šalies rinktine – įgijome tikrai geros žaidybinės patirties.

 Kūno kultūros mokytojas ekspertas Jonas Baltrušaitis