Alytaus ekonomikos ir verslo akademija

Sėkmingą karjerą verslo, finansų, ekonomikos sektoriuose gali padėti pasiekti Alytaus ekonomikos ir verslo akademija. Joje moksleiviai įgyja kompetencijų, būtinų sėkmingai karjerai, tokių kaip laiko planavimas, psichologija, komercinė teisė, rinkodara. Užsiėmimus akademijoje veda geriausi Mykolo Romerio universiteto dėstytojai.

Dėl išskirtinio mokymų turinio ir atvykstančių profesionalų kvalifikacijos gauname klausimų ar reikės dalyvaujantiems AEVA programoje mokėti už užsiėmimus – atsakome – tikrai ne! Vienas didžiausių šios akademijos laimėjimų ir yra tai, jog visi AEVA steigėjai suvienijo jėgas, užtikrinant geriausias akademines žinias Alytaus miesto moksleiviams.

Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos stovykla 2017:

Keletas Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos 2016–2017 mokslo metų akimirkų: