Tarptautinis turnyras Tomo Pačėso taurei laimėti

Lapkričio 24 d., įvyko tradicinis krepšinio turnyras Tomo Pačėso, buvusio Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokinio ir olimpiečio, taurei laimėti. Kaip jau tapo įprasta, turnyre dalyvavo keturios komandos: dvi iš Lietuvos (Daugų Vlado Mirono gimnazijos komanda ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda) ir dvi iš kaimyninės Lenkijos (Punsko lietuvių licėjaus komanda bei Suvalkų techninės mokyklos komanda). Turnyre netrūko gerų emocijų, garsių skanduočių ir intrigos. Pusfinaliuose  laimėjusios Alytaus ir Suvalkų komandos susitiko finale, o pralaimėjusios Daugų ir Punsko komandos pasitikrino jėgas varžydamiesi dėl 3 vietos. Mažajame finale staigmeną pateikė Daugų komanda, kuri po labai įtemptos kovos  įveikė Punsko komandą. Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos auklėtiniai pademonstravo puikų žaidimą ir savo palaikymo komandai, o ji buvo labai gausi, padovanojo pirmąją vietą. Tai buvo jau antrieji metai iš eilės, kada mokyklos garbės lentą papuoš Tomo Pačėso turnyro pirmosios vietos taurė.

Matas Padegimas, III a klasės mokinys