Gimnazijos stipruoliai nugalėjo patys save

Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos. Ši iškili mokykla švenčia savo 150 metų sukaktį: ją baigė tautos atgimimo dainius Jonas Mačiulis-Maironis, šiame pastate 1920 metais vyko Lietuvos Steigiamojo Seimo posėdis. Įkvėpti šios gimnazijos istorijos, itin garbingai savose svorio kategorijose varžėsi Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda.  Kiekvienas komandas narys iki paskutinio atodūsio kovėsi dėl bendro komandos rezultato, stengėsi kuo geriau pasirodyti. Jų ryžtas, valia ir kovingumas davė savų vaisių – iškovota garbinga trečioji vieta. O varžytis teko su itin stipriais varžovais iš Kauno Ugnės Karvelis, Maironio gimnazijų ir kitų Lietuvos mokyklų,  kurių sportininkai yra Lietuvos rinktinės nariai.

Sveikiname gimnazijos sportininkus : Ievą Urbonaitę IV g, Arną Mikalonį IV c, Muką Sadauską IV c,  Eriką Zakirovą IV e, Dainių Lukošiūną IV c, Augustą Kunc IV a, Mantvydą Milių II c, Martyną Soroką II c,  Lauryną Rakauską III c.

Linkime visiems gražių Šv. Kalėdų ir toliau garsinti gimnazijos vardą.