Gimnazijos merginų tinklinio komandos startai Lietuvos mokyklų žaidynėse

Mūsų gimnazijos merginų tinklinio komanda, nugalėjusi visas Alytaus miesto mokyklų komandas, Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose Alytaus mieste užėmė pirmąją vietą ir teisę atstovauti miestui tolimesnėse varžybose. Zoninėse varžybose Lazdijuose nugalėtos Varėnos, Druskininkų komandos bei patirtas pralaimėjimas prieš Jonavą. Užėmusios antrąją vietą mūsų merginos iškopė į tarpzonines varžybas, kurios vyko Kaune. Kaune pavyko atsirevanšuoti Jonavos komandai bei nugalėti Kauno rajono komandą, bet įveikti stiprios Kauno „Saulės“ gimnazijos komandos nepavyko. Jos ir pateko į finalines varžybas. Džiaugiamės tarpzoninėse varžybose užimta antrąja vieta. Sveikiname komandos žaidėjas Blinstrubytę Vestiną, II a klasės mokinę , Bubnelytę Ugnę, II a klasės mokinę, Kižytę Eriką, II a klasės mokinę, Dulskaitę Ugnę, I a klasės mokinę, Mickutę Amandą, II b klasės mokinę, Mickutę Adriją, II c klasės mokinę, Jančauskaitę Liuciją, II f klasės mokinę, Reškevičiūtę Rugilę, I b klasės mokinę

Komandos trenerė Irma Čeplinskienė,  kūno kultūros mokytoja metodininkė