Gimnazistai 24 valandų inovacijų ir verslumo stovykloje

Du aktyvūs ir verslūs jaunuoliai – Tomas Vinskas (III d) ir Adrijus Jakučionis (I f) – dalyvavo LJA organizuotoje 24 val. inovacijų ir verslumo stovykloje, kuri vyko lapkričio 10–11 d. kaimo turizmo sodyboje „Dzūkijos perlas“. Joje buvo susirinkę moksleiviai iš Alytaus, Prienų ir Kauno gimnazijų.

Stovyklautojai visą parą generavo inovatyviausias verslo idėjas, kūrė joms reklamas, rinkodaros planus, skaičiavo biudžetą, įtikinėjo komisijos narius, kad jų kuriamas produktas pats geriausias. Labai džiugu buvo matyti vienoje vietoje daug veiklių, verslių, turinčių įdomių idėjų mokinių. Nors daugelis jų nemiegojo visą naktį, norėdami sukurti veiksmingą savo idėjos pristatymą, tačiau namo grįžo gerai nusiteikę, pozityvūs, susiradę naujų draugų ir jau laukdami kitų metų, kad vėl sugrįžtų į stovyklą su naujomis mintimis.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Rūta Mockevičienė