2019-2020 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ IR KITŲ VARŽYBŲ NUGALĖTOJAI BEI PRIZININKAI

Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių laikraščio ‚,Alytaus naujienos‘‘ taurei laimėti varžybų

I vietos laimėtojai: Dominyka Petraškaitė, IV d klasės mokinė, Neda Baranauskaitė, I d klasės mokinė, Vytenis Grigūnas,  I e klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

2019-2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų

• Svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:

Mantvydas Milius, IV c klasės mokinys, Martynas SorAka, IV c klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, II d klasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis, III a klasės mokinys, Mantas Rakauskas, II d klasės mokinys, Simas Adamonis, II b klasės mokinys, Karina Janulevičiūtė, IV c klasės mokinė, Lėja Minsevičiūtė, I a klasės mokinė (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

• Tinklinio varžybų I vietos laimėtojos:

Eglė Bansevičiūtė, II c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, II c klasės mokinė, Augustė Labanauskaitė, II c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, II c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, II e klasės mokinė, Gustė Chaškauskaitė, I f klasės mokinė, Justina Juonytė, II a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė,  II a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

•    Tinklinio varžybų I vietos laimėtojai:

Oskaras Kochanskas, II c klasės mokinys, Mindaugas Mikučionis, II c klasės mokinys, Deivydas Talijūnas, II c klasės mokinys, Arnas Klimavičius, II c klasės mokinys, Emilis Molneris, II f klasės mokinys, Gytis Šimanskis, II a klasės mokinys, Simonas Surdokas, II b klasės mokinys, Dovydas Jonas Vaitkevičius, II a klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

•    Šachmatų varžybų I vietos laimėtojai:

Goda Rukšėnaitė, III b klasės mokinė, Mantas Januškevičius, II d klasės mokinys, Benas Skripkiūnas, III a klasės mokinys, Edvardas Karpiejus, III c klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis)

•    Smiginio varžybų II vietos laimėtojai:

Martynas Gargasas, IV c klasės mokinys, Armantas Žigas, IV d klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

•    Smiginio varžybų III vietos laimėtojos:

Aivilė Maconytė, II d klasės mokinė, Miglė Urbanavičiūtė, II d klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė)

•    Badmintono varžybų II vietos laimėtojai:

Lukas Sabastijauskas, IV f klasės mokinys, Aldas Balevičius, III b klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis)

•     Štangos spaudimo varžybų I vietos laimėtojai:

Martynas Soraka, IV c klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, II d klasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis, III a klasės mokinys, Mantas Rakauskas, II d klasės mokinys, Simas Adamonis, II b klasės mokinys, Karina Janulevičiūtė, IV c klasės mokinė, Lėja Minsevičiūtė, I a klasės mokinė (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

2019-2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių

•    Tinklinio varžybų II vietos laimėtojos:

Eglė Bansevičiūtė, II c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, II c klasės mokinė, Augustė Labanauskaitė, II c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, II c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, II e klasės mokinė, Gustė Chaškauskaitė, I f klasės mokinė, Justina Juonytė, II a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė,  II a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

•    Tinklinio varžybų II vietos laimėtojai:

Oskaras Kochanskas, II c klasės mokinys, Mindaugas Mikučionis, II c klasės mokinys, Deivydas Talijūnas, II c klasės mokinys, Arnas Klimavičius, II c klasės mokinys, Eligijus Mielaika II f klasės mokinys, Gytis Šimanskis, II a klasės mokinys, Henrikas Višinskas, II c klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

2019-2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių

•   Svarsčių kilnojimo varžybų II vietos laimėtojai:

Mantvydas Milius, IV c klasės mokinys, Martynas Soraka, IV c klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, II d klasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis, III a klasės mokinys, Mantas Rakauskas, II d klasės mokinys, Simas Adamonis, II b klasės mokinys, Karina Janulevičiūtė, IV c klasės mokinė, Lėja Minsevičiūtė, I a klasės mokinė (mokytojas Jonas Baltrušaitis).