Sporto aikštynas pastatytas – draugystė tęsiasi!

Gimnazijos sporto aikštyno renovacijos metu užsimezgė draugystė tarp mūsų gimnazijos ir Baltarusijos Gardino 2-osios gimnazijos. Draugystei tęsiantis  vasario 26 dieną vyko „Sporto draugystės dienos“ varžybos, skirtos gimnazijos 100-mečiui  paminėti. Šiuo renginiu buvo siekiama sustiprinti tarptautinį bendradarbiavimą, draugystę,  Baltarusijos Gardino 2-osios gimnazijos, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago ir Vilniaus Žemynos gimnazijų mokinių ir mokytojų dalykinius santykius. Taip pat buvo siekiama  didinti mokinių užimtumą per fizinį aktyvumą bei siekti garbingos sportinės kovos, skatinti mokinius gerbti save, savo komandos draugus ir varžovus. Futbolo varžybose  mūsų mokyklos vaikinų komanda lygiosiomis sužaidė su Vilniaus Žemynos gimnazija ir Gardino 2-ąja gimnazija. Kitose rungtynėse Gardino 2-oji gimnazija nugalėjo Vilniaus Žemynos gimnaziją. Vėliau vyko tinklinio varžybos tarp trejų gimnazijų merginų komandų. Jose puikiai sekėsi mūsų mokyklos merginų komandai. Jos nugalėjo Gardino 2-ąją gimnaziją ir Vilniaus Žemynos gimnaziją. Susumavus futbolo ir tinklinio rezultatus, 3-ąją vietą iškovojo Vilniaus Žemynos gimnazija, 2-ąją Gardino 2-oji gimnazija, o nugalėtojais tapo mūsų  –  Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija.

Kūno kultūros vyr. mokytojas Svajūnas Žvinakis