Pirmas šių metų mūsų gimnazistų sportinis laimėjimas!

Kaip ir kiekvienais metais, pavasarį ir rudenį Alytaus laikraštis „Alytaus naujienos“ organizuoja lengvosios atletikos kroso varžybas. Mūsų gimnazijos jaunieji lengvaatlečiai, iškovoję pirmąją vietą iš Alytaus bendrojo lavinimo mokyklų pavasario krose, neužleido pozicijų ir rudens krose, laimėdami pirmąją vietą šiose varžybose.

Sveikiname čempionais tapusius:
Dominyką Petraškaitę, IV d kl.,
Nedą Baranauskaitę, I d kl.,
Vytenį Grigūną, I e kl.,
III vietą laimėjusį Dominiką Karzą, IV c kl.

Ir kitus (Arną Abromavičių, II b kl., Ugnių Adomavičių, II e kl., Zigmantą Korevą, III b kl. ir Arūnę Šmigelskaitę,  I f kl.), prisidėjusius prie visos komandos pergalės šiose varžybose. Visiems linkime gražių startų ateityje.

  Komandos vadovas, kūno kultūros mokytojas Jonas Baltrušaitis