Sėkmingas jaunųjų chemikų startas

Jau tradiciškai penktus metus iš eilės lapkričio 7 dieną jaunųjų chemikų komanda dalyvavo respublikiniame dr. Bronislovo Lubio vardo I-II klasių mokinių chemijos konkurse Jonavos Senamiesčio gimnazijoje. Komandą sudarė keturi gimnazistai: Jonas Žilinskas ir Mykolas Sieniukevičius (I a klasės mokiniai) bei Justina Juonytė ir Evelina Čaplikaitė – II a klasės mokinės.

Konkurse teikiami komandiniai ir asmeniniai apdovanojimai už geriausią praktinės bei teorinės užduoties atlikimą. Didžiuojamės, kad iš visų dalyvavusių pirmokų mūsų gimnazistai Jonas ir Mykolas geriausiai atliko praktinę konkurso  užduotį ir tapo prizininkais. Ne veltui ruošdamiesi konkursui vaikinai nemažai laiko praleido laboratorijoje. 

Komanda užėmė ne prizinę, bet pakankamai aukštą IV vietą iš 20 konkurse dalyvavusių komandų bei buvo pirmi iš keturių Alytaus miesto komandų, dalyvavusių konkurse. Sveikiname mūsų jaunuosius chemikus su geru startu. Laukia dar daug konkursų ir galimybių!

Janė Liutkienė, chemijos mokytoja