Virtuali dailės paroda „Spalvotos mintys“

II klasių gimnazistai, kurdami tapybines interpretacijas, rėmėsi dviejų meno krypčių menininkų kūrybos stiliais. Tai postimpresionisto Vincento van Gogo ekspresyvia, išraiškingų potėpių ir fovistų – Anri Matiso, Andrė Dereno – spalvinga, dekoratyvia tapyba. Kūryba yra tai, kas padeda pažvelgti į pasaulį naujai. Skirtingais tapymo būdais ir technikomis mokiniai atskleidė savitą, įdomų pasaulį.

Parodos autoriai

II a klasės mokiniai: Agnė Aleksandravičiūtė, Austėja Cikanavičiūtė, Kristupas Cilcius, Justina Golokvoščiūtė, Barbora Ivoninaitė, Justina Juonytė, Dominykas Kazočiūnas, Elzė Markevičiūtė, Eglė Maslauskaitė, Aušrinė Mikelionytė, Svaja Romanovaitė ir Viltė Verseckaitė;

II b klasės mokiniai: Dovydas Griškevičius, Ugnė Mikelionytė, Enrika Vinčiauskaitė;

II c klasės mokinė Urtė Kašelionytė;

II d klasės mokinė Miglė Urbanavičiūtė;

II e klasės mokinės: Ugnė Gudaitytė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, Akvilė Rakauskaitė;

II f klasės mokinė Aistė Jakubauskaitė.

Dailės mokytoja Dalia Adukevičienė