Patvirtinti du 2020 m. programos „Erasmus+“ mokyklų mainų partnerysčių (KA229) projektai

Šiemet anglų kalbos mokytoja Jovita Žilinskienė parengė tris projektus. Ir visi jie buvo patvirtinti! Jau anksčiau dalijomės naujiena apie skirtą finansavimą bendrojo ugdymo sektoriaus 1 pagrindinio veiksmo (KA1) projektui KIVA, skirtam mokytojų tobulinimui (-si) Suomijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje.

2020 rugsėjį startuos naujas Erasmus projektas Silent Scream (Tylus šauksmas), kurį koordinuos rumunai. Šalys partnerės – Graikija, Portugalija, Turkija, Lenkija, Lietuva.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų gimnazijos koordinuojamam Erasmus projektui Media Smart Citizens of Future irgi skirtas finansavimas. Koordinuoja Lietuva, šalys partnerės – Kroatija, Turkija, Italija, Portugalija, Ispanija.

Gera pradžia – pusė darbo, sako liaudies patarlė. Pasiruoškime veikti kartu, kad numatytos veiklos būtų sėkmingai įgyvendintos, o išsikelti tikslai – pasiekti.

#erasmus, #erasmusvanagai, #mscf, #ka229