Mokomoji stovykla – tradicinė AEVA mokslo metų pabaiga

Rugpjūčio 11–13 dienomis vykusi Ekonomikos ir verslo akademijos stovykla praturtino dalyvių vasarą tiek žiniomis, tiek sukurtais naujais ryšiais bei draugystėmis.

Šiame renginyje dalyvavo Alytaus ir Panevėžio ekonomikos ir verslo akademijas baigę mokiniai. Puikią stovyklos programą parengė Ekonomikos ir verslo akademijų įkūrimo iniciatorius Povilas Labukas. Paskaitas skaitė ir žiniomis dalijosi kviesti lektoriai: MRU dėstytojai, verslininkai, menininkai, psichologai. Dėl šių asmenų stovyklautojų darbotvarkė buvo labai įdomi. Tokios paskaitos kaip: „Valdau save – valdau pasaulį“, „Kokybiškas gyvenimas – tikslas ar priemonė“, „Ateities mokėjimai. Viskas, ką reikia žinoti“ ir kt. buvo orientuotos į savo gyvenimo sėkmės kūrimą, karjeros aukštumas, savęs tobulinimą bei tam tikras ekonomikos sritis. Organizuotos ir aktyvios komandinės veiklos: orientacinis žaidimas Alytuje, keliaujant elektriniais paspirtukais, pramogos nuotykių parke „Tarzanija“, praktiniai užsiėmimai Alytaus profesinio rengimo centre. Praktinių užsiėmimų metu stovyklos dalyviams buvo pateikta komandinė užduotis. Kiekviena grupė kūrė verslo idėją, ruošė gaminio prototipą, o paskutinei dienai išaušus, turėjo ją pristatyti auditorijai bei vertintojams. Ši užduotis ir buvo tas ,,kertinis akmuo“, kuris subūrė visus stovyklos dalyvius ir paskatino susidraugauti.

„Visa dienotvarkė, mano manymu, buvo sudaryta puikiai, darbas suderintas su poilsiu, pramogomis ir tokių žodžių kaip „pavargau“, „neįdomu“, „atsibodo“ nebuvo nei vieną stovyklos dieną“, – teigia stovyklos dalyvė Karina Muliuolytė.

Žvelgiant atgal, nostalgiją kelia vakarai, praleisti prie laužo su naujais draugais, aptariant dienos įspūdžius, sėkmes ir nesėkmes. Paskutinį vakarą, skambant afro būgnams, sukūrėme save įpareigojančią skanduotę: „EVA dabartis – Lietuvos ateitis“. Apibendrinant galima teigti, jog šis puikus renginys turi didelę įtaką sumanaus, finansiškai raštingo ir pasiruošusio gyventi rinkos sąlygomis Lietuvos jaunimo formavimui.

Alytaus ekonomikos ir verslo akademija pradeda penktuosius mokslo metus. Antrus veiklos metus skaičiuoja Panevėžio ekonomikos ir verslo akademija. Šių akademijų tikslas – formuoti ekonomiškai ir finansiškai raštingą Lietuvos jaunimą ir sudaryti sąlygas gabiems bei motyvuotiems mokiniams gilinti ekonomines žinias neformalaus ugdymo būdu.

Kviečiame tapti Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos (AEVA) mokiniais.

Registraciją rasite čia.

Meda Marcinauskaitė
Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos moksleivė