Pirmokai Europos judumo savaitėje!

Kiekvieną  rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo akcija  pasaulyje. Jos renginiai vyksta rugsėjo 16–22d. Rugsėjo 22-oji daugelyje Europos miestų tradiciškai skelbiama diena be automobilio.

Baigdami judriąją savaitę mūsų gimnazijos pirmokai  tradiciškai  dalyvavo estafetiniame bėgime apie Dailidės ežerėlį (trasos ilgis 1162 metrai). Klasės komandą sudarė penkios mergaitės ir penki berniukai. Mergaitės bėgo trasos trumpiausią atkarpą, o vyriškajai giminei  teko ilgiausia ir sunkiausia trasos dalis.  Iš pirmokų tik I c klasės mokiniai  nepanoro dalyvauti bėgime,  o kitos klasės  organizuotai,  gerai  ir kovingai nusiteikę atvyko aktyviai praleisti trečiadienio  popietę.

Pirmokų estafetės  nugalėtojais tapo I b klasės komanda ( auklėtoja  Eglė Barysienė). Antroji vieta atiteko I a klasės komandai (auklėtoja Ramunė Petrosian), trečioji į finišą atskubėjo I e klasės mokinių komanda ( auklėtoja Giedrė Škarnulienė )

Komanda nugalėtoja buvo apdovanota medaliais, komandos prizininkės  – prizais. Varžybos buvo dinamiškos, emocingos, visus lydėjo gera nuotaika ir smagus jaunimo klegesys. Aktyvi fizinė veikla gerina psichinę  žmogaus sveikatą, daro teigiamą įtaką mokymosi pasiekimams – gaila, kad ne visi nori tai suprasti.

   Varžybų organizatorius,
kūno kultūros mokytojas Jonas Baltrušaitis