„Europos kalbų lobynas’20“ persikėlė į virtualią erdvę

Gyvenimas pandemijos akivaizdoje pakoregavo ne tik skambučių laiką mokykloje. Tradicinis daugiakalbystės konkursas „Europos kalbų lobynas 2020“, skirtas Europos kalbų dienai paminėti, šiemet persikėlė į virtualią erdvę, tačiau toks formatas nesustabdė dalyvių entuziazmo nei išmonės.

Rugsėjo 28 dieną, nuo pat ryto užsienio kalbų pamokų metu mokiniai stebėjo prisistatymus ir atidavė savo balsus už labiausiai patikusias komandas. Vėliau, septintos pamokos metu, visos penkios mūsų gimnazijos komandos –„Brzęczyszczykiewiczy“, „Paramount Lovers“, „Vanagai“, „Friends“ ir „Euforija“ (reiktų pagirti mūsų gimnazistus už originalius pavadinimus) – susitiko virtualiame renginyje. Po komandų prisistatymų mokiniai varžėsi protmūšyje apie įvairias Europos kalbas, o galiausiai išbandė savo kūrybiškumą kurdami ir suvaidindami reklamas, kurių metu įvairiomis kalbomis reklamavo daiktus, geriausiai tinkamus pokalbiui užmegzti. Visose užduotyse nepralenkiami buvo vyriausi gimnazistai – I vietą ir žiūrovų simpatijas laimėjo IV a klasės komanda „Brzęczyszczykiewiczy“ (Benas Skripkiūnas, Ugnė Dulskaitė, Edis Baubonis, Patricija Laurišonytė ir Arnas Jančiukas, mokytoja Ramunė Petrosian), II vieta atiteko mišriai IV a, b ir c klasių komandai „Paramount Lovers“ (Ieva Nedzinskaitė, Mintautė Berulytė, Aurius Joneliūnas ir Ramona Simkeviciute, mokytoja Agnė Ingelevičienė), III vietą laimėjo III a klasės komanda „Euforija“ (Justina Golokvoščiūtė, Barbora Ivoninaitė, Elzė Markevičiūtė, Kotryna Paulauskaitė ir Smiltė Baranauskaitė, mokytoja Virginija Gaižauskienė).

Konkursą tradiciškai remia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir kalbų mokykla „Kalba.lt“, todėl visos komandos buvo apdovanotos simboliniais prizais. Konkurso metu netrūko geros nuotaikos, o svarbiausia – skambėjo įvairios Europos kalbos.  

Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė