Programuotojų varžytuvės gimnazijoje

Septintus metus mūsų gimnazijoje vyko „Komandinės programuotojų varžytuvės“, skirtos ES programavimo savaitei paminėti. Susiporavę po du, II–IV klasių mokiniai per 45 min. turėjo kuo daugiau teisingai išspręsti užduočių. Varžytuvėse dalyvavo 16 gimnazistų, besidominčių programavimu. I vietą laimėjo Marius Bernatavičius (IV c) ir Deivydas Mažeika (IV c). II vietą laimėjo Karolis Michalauskas (IV b) ir Mantas Sabestinas (IV e), o III vietą – Vakaris Jonika (II b) ir Gustas Daugirda (IV c). Laimėtojai buvo apdovanoti gimnazijos direktoriaus diplomais ir saldžiais prizais, o visi dalyviai – padėkos raštais.

Asmeninėse varžybose kelialapius į miesto konkursą iškovojo abiturientai Marius Bernatavičius, Gustas Daugirda, Karolis Michalauskas, Aurius Joneliūnas, Benas Skripkiūnas ir Rokas Tamulionis.

Sveikiname prizininkus ir sėkmės dalyviams kitame etape!

IT mokytojai Loreta Mazėtytė ir Tomas Balynas