2021–2022 M. M. SPORTO VARŽYBŲ NUGALĖTOJAI BEI PRIZININKAI

TARPTAUTINĖS VARŽYBOS

Tarptautinio krepšinio turnyro Punske, skirto Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti, III vietos laimėtojai: Mantas Čiginskas, (III e), Matas Dailidėnas (IV e), Matas Danilevičius (I b), Dovydas Griškevičius (IV b), Aironas Ivanauskas (III e), Titas Nedzinskas (I d), Pijus Rusonis (II c), Mantas Sinkevičius (III e), Emilis Skripkiūnas (III e) (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Mantas Čiginskas, III e klasės mokinys, rezultatyviausias komandos žaidėjas krepšinio turnyre.

ŠALIES VARŽYBOS

Lietuvos moksleivių sporto asociacijos ir Prienų kūno kultūros ir sporto centro organizuotų bėgimo varžybų, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, 2 km bėgimo distancijos prizininkės:

Kristina Stasionytė, II f klasės mokinė, II vietos laimėtoja.

Brigita Gudžiauskaitė, I f klasės mokinė, III vietos laimėtoja (mokytoja Sigita Ulonienė).

ALYTAUS MIESTO VARŽYBOS

Salės futbolo turnyro Putinų gimnazijos taurei laimėti nugalėtojai: Ugnius Adomavičius (IV e), Paulius Zaniauskas (IV b), Ričardas Žėkas (III f), Matas Platūkis (III f), Nojus Jasionis (IV e), Danielius Valaitis (III a), Eitvydas Prakapas (III f), Arnas Baranauskas (II f), Kipras Žukauskas (IV b) (mokytojas Svajūnas Žvinakis).