„Kas švyti vasario nakties danguje?“ – (ne)tradicinė poezijos naktis Anykščiuose

„Viena naktis Anykščiuose būna gražesnė – pilna eilių ir bardų dainų“, – teigia renginio organizatorė Diana Šermukšnienė.

Kasmet paskutinį vasario penktadienį į Anykščius, literatūros sostinę, susirinkdavo poezijos mylėtojai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Gausus kūrėjų būrys ir bardai iki aušros dalindavosi savo kūrybos vaisiais. Tačiau šiemet tradicija tapęs naktinis poezijos skaitymas įgavo kitą – virtualią formą. 

Virtualia tapusioje poezijos naktyje dalyvauti buvome pakviesti ir mes, gimnazijos Knyg(i)ų klubo nariai. Tai graži proga pasirodyti ir įvertinti savo kūrybą kitų šalies literatų kontekste, pajausti bendrystę su įvairaus amžiaus, įvairias patirtis įgijusiais, įvairių Lietuvos miestų ir miestelių kūrėjais. Esame pakviesti ir tikimės, kad kitais metais galėsime dalyvauti „gyvoje“ poezijos skaitymo naktyje.

Knyg(i)ų klubo vadovė Santa Marcinkevičiūtė

Knyg(i)ų klubo narių eilėraščius galite skaityti čia: