Projekto „Media Smart Citizens of Future“ sklaida – praktiniai mokymai kolegoms iš Marijampolės

Kovo 1 d.  įvyko dar vienas projekto „Media Smart Citizens of Future“ seminaras ,,Web 2.0 įrankių naudojimas kritiniam mąstymui ir medijų raštingumui lavinti”, skirtas didinti mokytojų  kompiuterinį raštingumą.

Šįkart projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja ekspertė Jovita Žilinskienė vedė mokymus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos anglų kalbos mokytojoms. Mokytoja pristatė dažniausiai savo darbe naudojamus, aktualizuojančius ugdymo turinį, padedančius diferencijuoti užduotis, skatinančius aktyvų mokinių įsitraukimą į veiklas įrankius ir priemones. Dvi mokymų valandos neprailgo – auditorija aktyviai įsitraukė į mokomąsias veiklas, išbandė mokymąsi aktyvinančius būdus. Refleksijos metu dalyvės džiaugėsi, kad tokia projektinė veikla atveria kelią dalintis praktiškai išbandyta ir darbe taikoma patirtimi.

Šis didelių laiko sąnaudų nepareikalavęs, bet kolegialaus ryšio ir praktinio patyrimo filosofija pagrįstas seminaras yra įrodymas, kad optimali darbo patirtis įgyjama, kai mokytojai praktikai mokosi vieni iš kitų.

Santa Marcinkevičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja

#mediacitizens
#erasmusvanagai
#erasmus