Žemės dienos renginiai gimnazijoje

Žemė, kaip motina, rengia, maitina,
Žemė prisotina oro dvelkimą.
Lenkiamės žemei, garbinam saulę,
Lai ji sušildo visą pasaulį…

Pasaulinė Žemės diena mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, klasėje. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi ir kiekvieną dieną. Mūsų maži ir, atrodytų, nežymūs darbai padeda tausoti Žemę.

Žemės dienai skirti renginiai mūsų gimnazijoje truko visą mėnesį – prasidėjo virtualiu Žemės vėliavos pakėlimu, kovo 19 dieną gimnazijos trečiokams ir ketvirtokams paskaitą „Klimato kaita – kaip gyvensime toliau?“ skaitė KTU docentė dr. Inga Stasiulaitienė.

Visą mėnesį II klasių mokiniai vykdė integruotą biologijos-informatikos projektą „Ekologinių problemų sprendimai“, taip pat klasės valandėlių metu vyko diskusijos pagal mokinių padarytas nuotraukas, vaizdo medžiagą ekologine tema „Ar tikrai alytiškiai myli savo miestą“.

Visi džiaugėsi, kad turi galimybę nors šiek tiek prisidėti prie Žemės, kuri visuomet teikia jėgų, stiprybės ir malonių pojūčių, išsaugojimo.

Biologijos mokytojos Juratė Vailionienė ir Edita Gumauskienė